Контакти
м.Київ, вул.Бориспільська, 12-В
+38(044) 322-32-32
+38(044) 467-62-61
+38(044) 531-43-57
+38(044) 379-17-80
+38(044) 379-19-95

Наші реставраційні роботи:

Виконання будівельно-реставраційних робіт по створенню КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКОГО ТА МУЗЕЙНОГО КОМПЛЕКСУ «МИСТЕЦЬКИЙ АРСЕНАЛ»

В 2016р. нашими спеціалістами було проведено роботи по влаштуванню відсічної гідроізоляції фундаментів; обмазочної гідроізоляції стін та підлог; ремонту фасадів аттикового поверху; ремонту вхідних груп; влаштуванню блискавкозахисту будівлі; влаштуванню снігозатримуючих елементів та системи сніготаяння; ремонту водостічної системи; влаштуванню монолітних приямків, сходів та відмосток.

м. Київ вул. Лаврська 10-12

Мрії ... Наше життя зіткане з прагнень здійснити ваші мрії. Ви живете саме так як мріяли?

ЦЕРКВА СПАСА НА БЕРЕСТОВІ

В 2012 році на підставі обстежень, нашими фахівцями було проведено ремонтно-реставраційні роботи центральної маківки та хреста, у межах яких виконано розбирання покриття маківки з заміною суцільних лат із дощок на всій поверхні маківки, окремих пошкоджених елементів у кроквяних конструкціях та проведено реставрацію і золочення сусальним золотом хреста.
В 2013 році частково замінено мідне покриття даху, куполів, бань та барабанів з влаштуванням нової системи водовідводу, влаштовано гідро- і пароізоляцію, біо- та вогнезахисну обробку дерев’яних конструкцій, проведено повний комплекс робіт по реставрації верхнього яруса прибудованої дзвіниці та відреставровано і встановлено ікони на віх барабанах церкви.

УСПЕНСЬКИЙ СОБОР КИЄВО-ПЕЧЕРСЬКОЇ ЛАВРИ

Підприємство приймало активну участь у відбудові пам’ятника архітектури зруйнованого в 1941 році - Успенського собору Києво-Печерської лаври. Будівля була відбудована з руїн за дуже короткий проміжок часу протягом 1999-2000 р. Повне відновлення внутрішніх інтер’єрів було завершено в 2012 р.

ДЗВІНИЦЯ УСПЕНСЬКОГО СОБОРУ

На протязі 2011-2012р. наше підприємство приймало активну участь у відновлені великої лаврської дзвіниці. Зокрема нами були проведені наступні роботи:
- виконано реставрацію керамічних орлів та їх золочення по традиційній технології;
- відреставровано профільовані карнизи та ліпний декор;
- виконано позолотні роботи мідного покриття бані;
- замінено позолотний шар поверхні мідного покриття маківки;
- повністю відреставровано та позолочено хрест та підхрестне яблуко.

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЗАПОВІДНИК СОФІЯ КИЇВСЬКА

Починаючи 2015 року, фахівцями ТОВ "Майстерня "Україна-Реставрація" проводяться реставраційно-відновлювальні роботи на пам`ятках архітектури Національного заповідника "Софія Київська".

МАРІЇНСЬКИЙ ПАЛАЦ – ПЕРЛИНА КИЄВА

Починаючи з 2006 року триває реконструкція Маріїнського палацу. В якості підрядника наше підприємство провело повний комплекс робіт по підсиленню фундаментів, виконало ряд оздоблювальних робіт.

ПІВНІЧНА ВЕЖА

Північна вежа була побудована в 1698-1701р., як оборонна споруда в системі монастирських оборонних стін Києво-Печерської лаври. Використовувалась за призначенням до кінця XVIII ст., згодом - як господарська будівля. За час свого існування не зазнала суттєвих змін в архітектурному плані. Відреставрована ТОВ Майстерня «Україна-Реставрація» в 2012 році.
Було проведено цілий комплекс аварійно – відновлювальних та реставраційних робіт.

РЕСТАВРАЦІЯ ОДЕСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО АКАДЕМІЧНОГО ТЕАТРУ ОПЕРИ ТА БАЛЕТУ

КИЇВСЬКИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ТЕАТР ЛЯЛЬОК

Нова будівля театру ляльок у вигляді казкового замку. Побудована при безпосередній участі нашого підприємства в 2006 році.

Об`єкт, що розташований на території колишнього ткацького комбінату та центру торгівлі «Даринок»

Об`єкт цього креативного будівництва було створено в максимально короткий термін на протязі літа-осені 2014 року. Основний комплекс всіх трудоємких робіт було виконано нашим підприємством. Було проведено реставрацію цегляної кладки старих промислових корпусів, комплексне пискоструйне очищення значної частини фасадів та внутрішніх стін приміщень, електромонтажні та сантехнічні роботи, виготовлено та замінено дерев`яні вікна, влаштовано мощення з плитки ФЕМ та стяжку, відремонтовано покрівлі.

«АРТ ЗАВОД ПЛАТФОРМА»

РЕКОНСТРУКЦІЯ НСК «ОЛІМПІЙСЬКИЙ»

Підприємство виступало підрядником по влаштуванню кільцевої зони побутових приміщень. Зокрема нашими фахівцями виконувались роботи по влаштуванню шпунтової огорожі, пальових фундаментів, проводився комплекс монолітно-бетонних робіт.

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ

м. Київ, вул. Пітерська, 4а

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ

Вул. Казимира Малевича, 86 (О)

КАПІТАЛЬНИЙ РЕМОНТ - КИЇВСЬКИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМ. Б. ГРІНЧЕНКА

м. Київ, Вул. Бульварно-Кудрявська, 18/2