Контакти
м.Київ, вул.Бориспільська, 12-В
+38(044) 322-32-32
+38(044) 467-62-61
+38(044) 531-43-57
+38(044) 379-17-80
+38(044) 379-19-95

Виконуємо проектні роботи:

У ХХI столітті, в епоху динамічно розвиваються сучасних технологій і виробництва нових якісних будівельних матеріалів, важко уявити будівництво нового житла або ремонт існуючого, без належної підготовки виконуваних будівельних процесів і поєднання будівельних матеріалів. Без попереднього планування при реконструкції квартири або будівництва нового будинку, важко взагалі що-небудь уявити: терміни, матеріальні витрати, характеристики приміщень, експлуатаційні витрати.

Одного бажання і наявності матеріальних засобів, отримати по завершенню запланованих заходів комфортного і ідеального житла (будинок, котедж, особняк, дача або квартира) недостатньо. Створення якісного житла неможливо без застосування високих вимог до тепло-енергозбереження, комфорту та екологічної безпеки житла. Також якісне житло характеризується низькими експлуатаційними витратами в майбутньому.

З чого і як побудувати будинок - питання дуже складний і ємний. Вибір стоїть тільки за Вами. Житло треба будувати з того, що Вам ближче, більше подобається, до чого лежить душа. І взагалі не важливо, чи це - дерев'яний будинок, великопанельний, каркасно-щитової, блоковий або кам'яний.

У будь-якого матеріалу є позитивні і негативні характеристики. Правило одне: в будинку жити Вам, і тому вибір технології, матеріалів, планування майбутнього житла покладається на ваші плечі, вони повинні відповідати тільки Вашим вимогам, побажанням і можливостям. При цьому не варто ігнорувати поради фахівців. Якісне застосування рад, на практиці дозволить уникнути проблем в майбутньому.

При проектуванні, плануванні майбутнього житла необхідно чітке розуміння, де буде житлова зона, санітарна і технічна. Заздалегідь необхідно задати критерії та вимоги в функціональної приналежності того чи іншого приміщення. Також необхідно враховувати і можливість модернізації споруди або доокомплектація новішим і досконалим устаткуванням в майбутньому. Споруда повинна мати запас технічного і технологічного вдосконалення. Знову ж таки, рішення про наявність або відсутність того чи іншого приміщення виключно за забудовником.

При найменшій можливості, під будь-яким будинком або котеджем, наявність підвального приміщення бажано. Наприклад, льох - це мінімальне рішення, але підвал під всією площею забудови - краще. Наявність підвалу дозволяє вирішувати безліч додаткових завдань, як при будівництві, так і експлуатації. При будівництві зручність проведення інженерних комунікацій: електрики, водопроводу, каналізації, опалення. При експлуатації зручність при обслуговуванні.

Також, гарне утеплене, гідроізоліруемой і вентильований підвальне приміщення має постійну позитивну температуру. Підвал - це збільшення корисної площі на величину (площі) забудови будинку.

Наявність на ринку якісних пропозицій з проектування індивідуальних будинків, котеджів і особняків досить різноманітно. Подумайте, хороший проект - це не тільки якісне і грамотне проектування фундаменту, стін, перекриттів, покрівлі та інженерних комунікацій. Будинок повинен відповідати не тільки високим вимогам тепло-енергозбереження, вентиляції та екологічності. Але і мати низькі вартісні показники при експлуатації, удобоексплуатаціонние якості, комфорт проживання в цілому. Низько відвідувані приміщення повинні знаходиться, відповідно не в часто відвідуваних зонах. Досвід проектування індивідуального житла ТОВ "СК" Кіевреставраціі »настільки якісно різноманітний і великий, що наші проекти відповідають, не тільки нормативним вимогам, а й високим індивідуальним особливостям і побажанням замовника. Наш клієнт придбає якісне проектування з мінімізацією витрат на будівництво.

В Україні, Києві та Київській області, правила планування та забудови регулюють такі документи:

- основний документ «ДБН 360-92 **. Містобудування. Планування и забудова міськіх и Сільських поселень »

- «Лист від 24.10.07 № 24 / 3-1677« Щодо правомірності Здійснення будівництва на Сусідній ділянці »

- рішення Київської обласної ради «правилами забудови территории Київської області ЗАТВЕРДЖЕНЕ постановою Кабінету Міністрів рішенням Київської обласної ради вiд 19.06.2003р. № 096-08-XXIV.