Контакти
м.Київ, вул.Бориспільська, 12-В
+38(044) 322-32-32
+38(044) 467-62-61
+38(044) 531-43-57
+38(044) 379-17-80
+38(044) 379-19-95

Наші будівельні роботи:

м. Київ вул. Бориспільська, буд. 12-В

Цегляний, утеплений житловий будинок, на 4 секції, 17-ти поверховий, з підземним піркінгом та офісними приміщеннями.

Поряд з будинком дитячий майданчик, гостьова парковка. Введено в експлуатацію.

м. Київ вул. Бориспільська, буд. 6

Цегляний, утеплений житловий будинок, на 4 секції, 17-ти поверховий, з підземним піркінгом та офісними приміщеннями.

Біля будинку дитячий майданчик, гостьова парковка. Введено в експлуатацію.

м. Київ, пров. Ярославський, 7/9

Житловий будинок на 9 поверхів, знаходиться в історичному центрі Києва - Подільському районі. Введено в експлуатацію. Тиха вулиця, поряд з м.Контрактова площа.

Полiпшене планування, вiкна металопластиковi, вхiднi дверi броньованi, підземний паркiнг, гостьова автостоянка, дитячий майданчик, протипожежне забезпечення, сучаснi лiфти.

м. Київ, вул. Кирилівська, 1-3

Чотирьохповерховий бізнес-центр, який знаходиться на перетині вулиць Кирилівська та Ярославська. Бізнес-центр оснащений новітнім інженерним обладнанням, а саме: протипожежною системою, системою вентиляції та кондиціонування, централізованою системою водопостачання та автономного опалення, охоронною сигнлізацією та телекомунікаційною системою; має парковку для орендарів, яка розміщена у внутрішньому дворі будівлі.

м. Київ, вул. Російська, буд. 45

Житловий будинок на 17 поверхів, з підземним паркінгом та офісними приміщеннями.

Розташований в Дарницькому районі м.Києва. Введено в експлуатацію.

Одноповерхові котеджі:

Одноповерхові цегляні котеджі, будівництво 2018 року, розташовані у м.Бориспіль. Будинки площею 120кв.м, розташовані на 5-ти сотках землі. В будинках зроблений дизайнерський ремонт, тепла підлога, обладнаний санвузол, котельня, свердловина. Всі комунікації підключені і функціонуючі. По периметру ділянки встановлено паркан, відкатні ворота, металевий навіс для автомобіля.Двоповерхові котеджі:

Двоповерхові будинки, будівництво 2018року, розташовані у м.Бориспіль. Будинки загальною площею 176 кв.м, розташовані на 6 та 10 сотках землі. В будинках зроблений дизайнерський ремонт, тепла підлога, обладнаний санвузол, котельня, свердловина, просторі тераси на 1 та 2 поверхах, утеплені підвали. Всі комунікації підключені і функціонуючі. По периметру ділянки встановлено паркан, відкатні ворота, металевий навіс для автомобіля.

Гідроізоляція

Застосування сучасних модифікованих сухих сумішей на основі цементу забезпечують якісну довговічну гідроізоляцію будівельних споруд. Такі гідроізоляційні склади ділять за принципом дії на проникаючу і обмазувальну. Проникаюча гідроізоляція Київ грунтується на проникненні в тіло бетону хімічно активних компонентів, які присутні в композиції, і, при взаємодії з цементом і водою, вони утворюють водонепроникні кристали. Кристали заповнюють собою в будівельній конструкції пори і капіляри, тим самим перешкоджають проникненню небажаної вологи і води. Гідроізоляційні роботи виконуються як зовні так і зсередини будівлі. При виконанні гідроізоляції зсередини не потрібно обкапування стін, цоколя і фундаменту будівлі. Гідроізоляція всіх бетонних поверхонь виконується - обмазочна гідроізоляція з проникаючими добавками. Спеціальні добавки - Хади - проникають всередину тіла бетону або бетонної конструкції (бетонна стіна, бетонний блок ФБС, бетонну підлогу). При контакті Хадов з солями цементу у вологому середовищі відбувається зростання кристалів. Матеріали для гідроізоляції купити можна в Києві і виконати гідроізоляцію самостійно - своїми руками. Виконання робіт з гідроізоляції зсередини замовте у нашій компанії і отримаєте повну гарантію 20 років.

Гідроізоляція бетонних поверхонь

Ефективне рішення для гідроізоляції всіх бетонних конструкцій - це проникаюча гідроізоляція або пенетруюча гідроізоляція в комплексі з безусадкова ремонтними сумішами і шовними матеріалами. Даний вид гідроізоляційних матеріалів на цементній основі. Після нанесення на бетонну поверхню, хімічно активні добавки - Хади - проникають в тіло бетону, проростаючи нерозчинними кристалами на всю глибину. Пенетруюча гідроізоляція, ціна якої досить прийнятна, застосовується для гідроізоляції водосховищ, дамб бетонних ємностей для питної води, відстійників різного призначення, комунальних сховищ, колодязів, підпірних бетонних стін, фундаментів, бетонних плит, басейнів та інших конструкцій з бетону.

Системи вентиляції.

Багато хто мріє про свій житло за містом, хтось будує свою мрію, хтось купує. При цьому, мало хто замислюється яким вимоги це житло має відповідати. Ніхто не стане заперечувати той факт, що відпочинок на свіжому повітрі приносить багато користі. Час сну в заміському будинку зменшується, і мало хто знає - чому? Також важливо, з яких матеріалів побудований будинок. При цьому, приділяється мало вимог до вентиляції. Або, найчастіше, повністю ігнорують останньої. А тим часом, вентиляція Київ є невід'ємною частиною комфортного житла. Без якісної і правильно працюючій вентиляції, неможливо створити ідеальне житло для комфортного проживання. При зведенні аналогічних будинків, за однаковими або схожим проектам доведено на прикладі, правильно розрахована і виконана схема природної енергозберігаючої припливно-витяжної вентіляціі®, гарантовано забезпечить зменшення витрат при опаленні в холодну пору року до 40%. Також, при експлуатації котеджу в літню пору, дозволить економити на електроенергії при кондиціонуванні повітря, або зовсім повністю відмовитися від застосування кондиціонерів

Витяжна вентиляція для приватного будинку

Ефективна енергозберігаюча вентиляція Київ може бути виконана за схемою природна вентиляція або за схемою примусова вентиляція. Примусова вентиляція може бути виконана в двох варіантах. Перший варіант - за допомогою повітропроводів і вентиляторів. Другий варіант - установкою вентиляційної системи або установкою вентиляційної системи з рекуперацією повітряного потоку (вентиляційні установки з рекуперацією тепла). І при цьому, не виключений варіант комбінованої схеми системи вентиляції приміщень, що має ряд переваг двох систем вентиляції. При природній схемі вентиляції, повітря в будинок або квартиру потрапляє через систему повітропроводів за рахунок різниці тисків. При примусової схемою вентиляції повітря в будинок або квартиру потрапляє через систему повітропроводів за рахунок тиску створеними канальними вентиляторами. Повітряна маса до потрапляння в приміщення проходить через систему фільтрів. На вході системах вентиляції передбачають установку фільтрів. Наявність вентиляційної системи, є прекрасною перешкодою вуличного шуму, пилу, мух і різних алергенів. Також, такі системи мають можливість регулювання швидкості потоку повітря. Той чи інший спосіб забезпечують нормальний повітрообмін в приміщеннях. Наявність правильного розрахунку, розміщення і монтажу «ефективної енергозберігаючої системи припливно-витяжної вентиляції», в будинку і правильної експлуатації системи, гарантує відсутність протягів. Примусова вентиляція підходить для приватного будинку, особняка, офісу, квартири, складу, гаража, виробничих цехів, комерційних об'єктів і високих житлових будинків. Пам'ятайте, якісна вентиляція, купити яку ви зможете в Києві, не тільки позбавить від багатьох проблем, а й поліпшить мікроклімат і комфорт всього будинку. У сукупності з сучасними енергозберігаючими технологіями, енергозберігаюча вентиляція дасть додаткову істотну економію на опаленні і кондиціонуванні будівлі.